Jau 14 gadus Latvijas tirgū
67227131, 27807575        info@celojumueksperts.lv

KONTAKTI

ADRESE: Rīga, Grēcinieku 30 - 8, LV 1050.

TELEFONS: +371 67227131
MOBILAIS TELEFONS: +371 27807575
E-PASTS: info@celojumueksperts.lv

Ja nevari mūs sazvanīt, lūdzu, atsūti īsziņu vai e-pastu.

KARTE


REKVIZĪTI

SIA "Ciao Travel & Translations"
Grēcinieku 30 - 8, Rīga, LV 1050
Reģ. Nr. 40103375684

"Swedbank"
Kods: HABALV22
Konts: LV29HABA0551030270964

"Citadele"
Kods: PARXLV22
Konts: LV06PARX0013189500001

DARBA LAIKS

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 18:00

Sestdiena, Svētdiena - brīvs


Pirms ierašanās mūsu birojā (ja nepieciešams nokārtot formalitātes klātienē), lūdzam saskaņot tikšanās laiku.

PAR MUMS

 • Esiet sveicināti mūsu mājas lapā!
 • Mūsu TATO numurs Ekonomikas Ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datu bāzē: TATO-2011-107. Esam reģistrēti kā tūrisma aģentūra un tūrisma operators.
 • Mūsu tūrisma aģentūra dibināta 2003. gadā.
 • Mūsu specializācija ir tūrisma grupu ceļojumi ar autobusu pa Latviju, Baltijas valstīm un Eiropu.
 • Otrs virziens ir karstās ceļazīmes ar lidmašīnu uz populārākajiem kūrortiem -  ceļojumi par pēdējā brīža cenu, agrās rezervācijas ceļojumi, kā arī citu atlaižu un akciju ceļojumi.
 • Mēs organizējam ceļojumus skolēnu grupām, darba kolektīviem, uzņēmumiem, organizācijām un jebkādām citām domubiedru grupām.
 • Sadarbībā ar lielākajiem Latvijas tūroperatoriem (Begonija, Novatours, Tez Tour, Alida Tours) piedāvājam pēdējā brīža čarteru ceļojumus uz siltajām zemēm un slēpošanas kūrortiem.

 • Mēs sadarbojamies tikai ar labākajiem gidiem, transporta un naktsmītņu piegādātājiem, lai varētu nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus par attiecīgā ceļojuma cenu.


MŪSU DIENASGRĀMATA

Atbildes uz jautājumiem

Kas tā par firmu? Kāpēc mēs par tādu neko neesam dzirdējuši?

 • Mēs neesam plaši reklamējušies mēdijos. Un tomēr mēs strādājam bez pārtraukuma jau kopš 2003.gada. Esam likuši reklāmu žurnālā "Ieva", "Latvijas avīzē". Visplašākā reklāma internetā mums ir bijusi, kad pārdevām ceļojumus kolektīvās iepirkšanās portālos "City Life" un "Cherry", kā arī dāvanu portālā "Lieliska dāvana". Pārējā laikā strādājam ar pastāvīgajiem klientiem un klientiem kas mūs atrod caur google vai savādāk internetā.

Kā jūs atrast un kā pie jums tikt iekšā?

 • No vienas puses, atrast mūs ir ļoti viegli. Mūsu birojs atrodas Vecrīgā, pie Strēlnieku pieminekļa, pie Rātslaukuma, pratī RTU. Kurš gan nezina šo vietu? Ieeja ir no ielas. Bet taisnība tas, ka mūsu birojs neatrodas pirmajā stāvā un mums nav lielu skatlogu un lielas izkārtnes. Mēs pamatā strādājam caur internetu. Ar klientiem vienojamies par ceļojumu pa e-pastu, WhatsApp, Facebook un tml. Klienti ierodas tikai uz izbraukšanu lidostā vai norunātā vietā, no kuras atiet autobuss. Ja nepieciešams nokārtot lietas klātienē (piemēram, jānodod pases uz vīzu), tad tiekamies mūsu birojā. Bet, lai tiktu uz mūsu biroju, ir jānospiež durvju kods, un jāuzkāpj 5. stāvā. Mums nav lifta. Toties pa logu ir ļoti skaists skats uz Daugavu, Rātsnamu un Doma baznīcu.

Ko darīt, ja mēs ar savu darba kolektīvu gribam braukt ceļojumā, kas nav minēts jūsu programmu sarakstā?

 • Droši uzrakstiet mums galvenos pieturas punktus, ko jūs vēlaties apskatīt un mēs sastādīsim jūsu grupai individuālu ceļojuma maršrutu. Tas būs iekļauts ceļojuma organizācijas cenā, bez papildus samaksas.

Cik cilvēkiem jābūt grupā, lai varētu  pietekt grupas ceļojumu ar autobusu?

 • Minimālais cilvēku skaits, ko mēs iesakām, ir 15 cilvēki + grupas organizators. Tad ceļojumā var braukt ar komfortablu tūrisma klases mikroautobusu, piemēram, Mercedes Sprinter, Iveco vai tml. Ja grupa ir lielāka, tad varam piedāvāt autobusus ar 25 sēdviedām, 30, 44, 49, 53, 55, 62, 72 un tml. - varam piedāvāt gan vienstāvu, gan divstāvu autobusus.

Vai autobusā ir pieejams wif-fi?

 • Nē, diemžēl pagaidām tūrisma autobusos nav pieejams wi-fi. Pagaidām wi-fi ir ierīkots un darbojas tikai regulāro pārvadājumu autobusos, kas kursē starp pilsētām. Tūrisma autobusos ir tikai ļoti retos gadījumos. Bet wi-fi parasti ir pieejams viesnīcās, kurās nakšņojam, kafejnīcās, kur pa ceļam apstājamies uz pusdienām un citur pilsētās.

Kas ir pieejams tūrisma autobusā?

 • Autobusā ir WC, CD sistēma, DVD, ventilācija, kondicionieris, apkure, atlaižami sēdekļi, karsts ūdens. Tā kā autobusā ir pieejams karsts ūdens, autobusa stāvvietās ir iespējams pagatavot karstos dzērienus vai apliet sausās zupas. Bet jāņem vērā, ka braukšanas laikā karsto ūdeni lietot ir aizliegts, jo tas neatbilst ES drošības noteikumiem. Tāpat arī braukšanas laikā ir aizliegts pārvietoties pa autobusa salonu. Un arvien biežāk tiek ievērota arī prasība piesprādzēties. Pirms katra brauciena šoferis vai gids jums izstāstīs drošības un autobusa lietošanas noteikumus.

Kādā valodā gids sniedz informāciju?

 • Gan mēs, gan gids ir ieinteresēti, lai jūs jūtaties ērti un informācija jums ir saprotama, Ja jūs esat latviešu grupa, gids informāciju sniedz latviešu valodā. Ja jūs esat grupa, kurai ērtāk informāciju saprast krievu valodā (krievi, ukraiņi, baltkrievi u.t.t.), tad gids sniedz informāciju krievu valodā. Ja jūs esat jauktā grupa, tad gids sniedz informaciju abās valodās. Gadījumos, kad ceļojumā līdzi brauc grupas vadītājs, bet ekskursijas pilsētās vai muzejos vada vietējais gids, tad vietējais gids, piemēram, Parīzē vai zinātnes centrā Ahhaa un tml. var būt krievu valodā, ja nav pieejams latviešu valodā. Atsevišķos gadījumos vietējais gids var būt arī angļu valodā vai kādā citā valodā, bet tādos gadījumos grupas vadītājs vai nu tulko informāciju, ja jūs nesaprotat, vai tūristiem tiek izdalīts informatīvs materiāls valodā, ko saprotat.

Kādās viesnīcās ir nakšņošana grupas braucienos ar autobusu? Ko nozīme tūrisma klases viesnīca?

 • Nakšņošana visbiežāk ir tūrisma klases viesnīcās, divvietīgos numuros ar ērtībām. Ja jūs braucat trijatā vai pa vienam, tad iespējama nakšņošana gan trīsvietīgos numuros ar ērtībām, gan vienvietīgā numurā ar ērtībām. Ja gribēsiet nakšņot vienvietīgā numurā, būs jāveic piemaksa, atkarībā no viesnīcas. Vienvietīgie numuri vienmēr ir dārgāki. Tūrisma klases viesnīca var būt 2* vai 3*. Tūrisma klases viesnīca nodrošina vienkāršu nakšņošanu ar ērtībām, bet bez īpaša luksusa. Numuros ir gultas ar tīru gultasveļu, dvieļi, duša, WC. Numurā var būt un var nebūt TV, fēns vai kādas citas papildus ekstras. Ir valstis vai braucieni, kuru laikā naktsmītne tiek piedāvāta labiekārtotos kempingos, atpūtas kompleksos vai apartamentos. Bet arī tad guļamistabas ir divvietīgas vai trīsvietīgas un ir pieejama duša un WC.

Vai autobusa braucienu cenā ir iekļauta ēdināšana?

 • Gandrīz vienmēr tūrisma klases viesnīcas cenā ir iekļautas brokastis - vai nu bufete, vai kontinentālās, kad katram tiek servēts noteikts sviestmaižu, cīsiņu, kruasānu vai tml. skaits. Brokastis atšķiras atkarībā no valsts tradīcijām. Ja naktsmītne tiek pasūtīta kempingā vai apartamentos ar virtuvi, tad ēdināšana nav iekļauta cenā. Šajā gadījumā jums pašiem ir iespējas pagatavot maltītes. Ēdināšana var būt piedāvāta kā papildus pakalpojums par papildus samaksu. Pēc grupas vēlēšanās, mēs organizējam un iepriekš pasūtām pusdienas un vakariņas.

Kā izvēlēties atpūtas ceļojumu ar lidmašīnu?

 • Izstāstiet mums, kāda veida atpūta jūs interesē, un mēs jums piedāvāsim atbilstošāko ceļojumu. Lai mums būtu vieglāk piemeklēt priekš jums labāko, izstāstiet mums vai jūs gribat mierīgi atpūsties klusā vietā, vai gribat sabiedriski aktīvu atpūtu, kuras laikā var apmeklēt diskotēkas, bārus, un var iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Vai jūs gribat baudīt sauli, jūru un viesnīcas servisu vai jūs plānojat braukāt ekskursijās? Vai jūs esat ar bērniem vai tikai pieaugušie? Vai jums vairāk interesē klusums un daba, vai interesē pilsētas, senas kultūras un vēsture, vai cilvēki un sabiedriskas izklaides, atrakciju parki. Katrā valstī ir sava kūrortu specifika un sava viesnīcu specifika, atšķirīgs serviss. Mēs ieteksim labāko.

Kā izvēlēties viesnīcu no plašā piedāvājumu klāsta?

 • Izstāstiet mums kāds ir jūs plānotais budžets un ko jūs sagaidāt no viesnīcas - vai jums ir būtiski lai viesnīca atrodas pie pašas pludmales, vai jums ir būtiski, lai ir iekļauta pilna ēdināšana. Vai jūs plānojat pavadīt laiku ekskursijās un jums viesnīcā nepieciešamas tikai brokastis. Mēs esam izskatījuši visu viesnīcu sarakstu un, vadoties pēc ceļotāju atsauksmēm, esam atlasījuši labākās viesnīcas, ko jums piedāvāt. Atkarībā no jūsu vēlmēm, no tā kas jums ir būtiski izvēloties atpūtu un viesnīcu, mēs jums piedāvāsim piemērotāko.

Kas būs, ja mēs iemaksāsim naudu par atpūtas ceļojumu ar lidmašīnu, bet izvēlētā viesnīca neapstiprinās rezervāciju?

 • Ja viesnīca neapstiprinās rezervāciju, mēs piedāvāsim kādu citu līdzīgu viesnīcu, ar līdzīgu servisu, par līdzīgu cenu. Ja jūs negribēsiet citu viesnīcu un izlemsiet atcelt ceļojumu, mēs atgriezīsim iemaksāto naudu 100% apmērā. Līgums ceļojumiem ar lidmašīnu, punkts 4.5.

Vai ir iespējams atcelt atpūtas ceļojuma rezervāciju?

 • Rezervāciju ir iespējams atcelt, bet ja rezervācija tiks atcelta bez nopietna iemesla, saskaņā ar ceļojuma līguma noteikumiem tiks ieturētas attiecīgas naudas summas. Līguma punkts Nr. 4. Par nopietnu iemeslu tiek uzskatīta tuvinieka smaga slimība vai nāve. Tādiem gadījumiem iesakām uztaisīt celojuma apdrošināšanu, kurā ir iekļauts šis punkts. Ir iespējams arī apdrošināties pret ceļojuma anulāciju darba zaudēšanas dēļ. Šeit var iepazīties ar dažādiem noteikumiem un iespējām, ko piedāvā BTA. 

Vai var apdrošināties citā apdrošināšanas sabiedrībā?

 • Jā, var. Bet BTA ir mūsu sadarbības partneris, tāpēc mēs no savas puses varam piedāvāt uztaisīt Jums BTA apdrošināšanas polisi, un nodot jums uzreiz kopā ar pārējiem ceļojuma dokumentiem. Šajā gadījumā jums nav nepieciešams pašiem atsevišķi meklēt, kur uztaisīt ceļojuma apdrošināšanu.

Kā var zināt, ka ar mūsu ceļojumu viss būs kārtībā?

 • Par to vislabāk var liecināt mūsu pieredze reputācija. Mēs tūrismā strādājam jau 20 gadus, ļoti labi pazīstam sadarbības partnerus - gidus, pārvadātājus, pārzinām viesnīcas. Atpūtas ceļojumus ar lidmašīnu piedāvājam tikai sadarbībā ar uzticamākajiem tūroperatoriem - Begonija, Novatours, Tez Tour un Alida Tours. Mēs esam snieguši tūrisma pakalpojumus Ministru kabineta darbiniekiem, lielveikalu Rimi, Maxima un Iki darbiniekiem, Angļu ģimnāzijas, Mārupes vidusskolas, Zolitūdes ģimnāzijas, Herdera vidusskolas u.d.c. skolu skolēniem, vecākiem un skolotājiem, dažādu pašvaldību arodbiedrībām un citām biedrībām, piemēram, Olaines pensionāru biedrībai, Valkas arodbiedrībai, Bērnu kīniskās slimnīcas darbiniekiem un ļoti daudziem citiem vairāk un mazāk zināmiem un slaveniem uzņēmumiem un privātpersonām. No savas puses mēs apsolām, ka darīsim visu, lai jūsu ceļojums būtu izdevies.
© Ceļojumu Eksperts 2003-2018   

 .