Jau 14 gadus Latvijas tirgū
67227131, 27807575        info@celojumueksperts.lv

KONTAKTI

ADRESE: Rīga, Grēcinieku 30 - 8, LV 1050.

TELEFONS: +371 67227131
MOBILAIS TELEFONS: +371 27807575
E-PASTS: info@celojumueksperts.lv

Ja nevari mūs sazvanīt, lūdzu, atsūti īsziņu vai e-pastu.

KARTE


REKVIZĪTI

SIA "Ciao Travel & Translations"
Grēcinieku 30 - 8, Rīga, LV 1050
Reģ. Nr. 40103375684

"Swedbank"
Kods: HABALV22
Konts: LV29HABA0551030270964

"Citadele"
Kods: PARXLV22
Konts: LV06PARX0013189500001

DARBA LAIKS

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 18:00

Sestdiena, Svētdiena - brīvs


Pirms ierašanās mūsu birojā (ja nepieciešams nokārtot formalitātes klātienē), lūdzam saskaņot tikšanās laiku.

PAR MUMS

 • Esiet sveicināti mūsu mājas lapā!
 • Mūsu TATO numurs Ekonomikas Ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datu bāzē: TATO-2011-107. Esam reģistrēti kā tūrisma aģentūra un tūrisma operators.
 • Mūsu tūrisma aģentūra dibināta 2003. gadā.
 • Mūsu specializācija ir tūrisma grupu ceļojumi ar autobusu pa Latviju, Baltijas valstīm un Eiropu.
 • Otrs virziens ir karstās ceļazīmes ar lidmašīnu uz populārākajiem kūrortiem -  ceļojumi par pēdējā brīža cenu, agrās rezervācijas ceļojumi, kā arī citu atlaižu un akciju ceļojumi.
 • Mēs organizējam ceļojumus skolēnu grupām, darba kolektīviem, uzņēmumiem, organizācijām un jebkādām citām domubiedru grupām.
 • Sadarbībā ar lielākajiem Latvijas tūroperatoriem (Begonija, Novatours, Tez Tour, Alida Tours) piedāvājam pēdējā brīža čarteru ceļojumus uz siltajām zemēm un slēpošanas kūrortiem.

 • Mēs sadarbojamies tikai ar labākajiem gidiem, transporta un naktsmītņu piegādātājiem, lai varētu nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus par attiecīgā ceļojuma cenu.


MŪSU DIENASGRĀMATA

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas tā par firmu? Kāpēc mēs par tādu neko neesam dzirdējuši?

 • Mēs neesam plaši reklamējušies mēdijos. Un tomēr mēs strādājam bez pārtraukuma jau kopš 2003.gada. Esam likuši reklāmu žurnālā "Ieva", "Latvijas avīzē". Visplašākā reklāma internetā mums ir bijusi, kad pārdevām ceļojumus kolektīvās iepirkšanās portālos "City Life" un "Cherry", kā arī dāvanu portālā "Lieliska dāvana". Pārējā laikā strādājam ar pastāvīgajiem klientiem un klientiem kas mūs atrod caur google vai savādāk internetā.

Kā jūs atrast un kā pie jums tikt iekšā?

 • No vienas puses, atrast mūs ir ļoti viegli. Mūsu birojs atrodas Vecrīgā, pie Strēlnieku pieminekļa, pie Rātslaukuma, pratī RTU. Kurš gan nezina šo vietu? Ieeja ir no ielas. Bet taisnība tas, ka mūsu birojs neatrodas pirmajā stāvā un mums nav lielu skatlogu un lielas izkārtnes. Mēs pamatā strādājam caur internetu. Ar klientiem vienojamies par ceļojumu pa e-pastu, WhatsApp, Facebook un tml.; Klienti ierodas tikai uz izbraukšanu lidostā vai norunātā vietā, no kuras atiet autobuss. Ja nepieciešams nokārtot lietas klātienē (piemēram, jānodod pases uz vīzu), tad tiekamies mūsu birojā. Bet, lai tiktu uz mūsu biroju, ir jānospiež durvju kods, un jāuzkāpj 5. stāvā. Mums nav lifta. Toties pa logu ir ļoti skaists skats uz Daugavu, Rātsnamu un Doma baznīcu.

Ko darīt, ja mēs ar savu darba kolektīvu gribam braukt ceļojumā, kas nav minēts jūsu programmu sarakstā?

 • Droši uzrakstiet mums galvenos pieturas punktus, ko jūs vēlaties apskatīt un mēs sastādīsim jūsu grupai individuālu ceļojuma maršrutu. Tas būs iekļauts ceļojuma organizācijas cenā, bez papildus samaksas.

Kas būs, ja mēs samaksāsim naudu par atpūtas ceļojumu ar lidmašīnu, bet izvēlētā viesnīca neapstiprinās rezervāciju?

 • Ja viesnīca neapstiprinās rezervāciju, mēs piedāvāsim kādu citu līdzīgu viesnīcu, ar līdzīgu servisu, par līdzīgu cenu. Ja jūs negribēsiet citu viesnīcu, mēs atgriezīsim iemaksāto naudu 100% apmērā. Līgums ceļojumiem ar lidmašīnu, punkts 4.5.

Kā var zināt, ka ar mūsu ceļojumu viss būs kārtībā?

 • Par to vislabāk var liecināt mūsu pieredze reputācija. Mēs tūrismā strādājam jau 14 gadus, ļoti labi pazīstam sadarbības partnerus - gidus, pārvadātājus, pārzinām viesnīcas. Atpūtas ceļojumus ar lidmašīnu piedāvājam tikai sadarbībā ar uzticamākajiem tūroperatoriem - Begonija, Novatours, Tez Tour un Alida Tours. Mēs esam snieguši tūrisma pakalpojumus Ministru kabineta darbiniekiem, lielveikalu Rimi, Maxima un Iki darbiniekiem, Angļu ģimnāzijas, Mārupes vidusskolas, Zolitūdes ģimnāzijas, Herdera vidusskolas u.d.c. skolu skolēniem, vecākiem un skolotājiem, dažādu pašvaldību arodbiedrībām un citām biedrībām, piemēram, Olaines pensionāru biedrībai, Valkas arodbiedrībai, Bērnu kīniskās slimnīcas darbiniekiem un ļoti daudziem citiem vairāk un mazāk zināmiem un slaveniem uzņēmumiem un privātpersonām. No savas puses mēs apsolām, ka darīsim visu, lai jūsu ceļojums būtu izdevies.
© Ceļojumu Eksperts 2003-2017   
67227131, 27807575, info@celojumueksperts.lv

 .