Piesaki grupu - 27807575
Mēs visu noorganizēsim 

Dodies ceļojumā bez maksas un saņem kabatas naudu ceļojuma tēriņiem!

GALAMĒRĶIS

Izdomā, uz kurieni tu šogad vēlies doties ceļojumā.

GRUPA

Saorganizē ceļabiedru grupu. Tie var būt darba kolēģi, skolas biedri draugu kompānija un tml. Optimālais cilvēku skaits grupā ir 17 mazajām grupām, 40 lielajām. Bet var būt arī jebkurš cits dalībnieku skaits.

PIETEIKUMS

Atsūti mums pieteikumu izmantojot rezervācijas formu, e-pastu info@celojumueksperts.lv vai piesaki grupu pa telefonu, whatsapp, facebook vai instagram.

MARŠRUTS

Mēs sastādīsim ceļojuma maršrutu, aprēķināsim cenu, rezervēsim transportu, naktsmītnes, apskates objektus, gidus. Maršruta sastādīšana un cenas aprēķināšana ir bez maksas.

LĪGUMS

Mēs noslēgsim ceļojuma līgumu, vienosimies par apmaksas nosacījumiem. Tūrisma pakalpojumu slēgšanas līgums ceļojumiem ar autobusu.

IZBRAUKŠANA

Jūsu grupa norunātā laikā un vietā ieradīsies uz autobusu un dosies brīnišķīgā ceļojumā.

PRIEKS

Tu, kā grupas organizators, dosies ceļojumā par brīvu un saņemsi kabatas naudu ceļojuma tēriņiem. Grupas biedri būs priecīgi un tev pateicīgi par lieliski noorganizētajām brīvdienām.

GARANTIJA

Mums ir 20 gadu pieredze grupu ceļojumu organizēšanā. Līdz ar to varam garantēt, ka jūs saņemsiet visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, atbilstoši ceļojuma nosacījumiem.

© Ceļojumu Eksperts 2003-2017   
67227131, 27807575, info@celojumueksperts.lv

do not click here